Banesa ne shitje fushe kosove cima

Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, e mobiluar, me një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo. Apartment / Apartment. .

gg

Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Restaurant "Loriano", afër banesave te "Cima Construction", Rr. Banesa gjendet ne katin e shtate (7), ka hapesire prej 64 M2 dhe ka kete renditje: • Sallon me kuzhine; • Dhome. Banesa eshte e pa perfunduar, punimet perfundojne ne pranvere. . . Banesa me sipërfaqe 58.

wk

ep

rk

ia

ah

dv

Banesa gjendet ne katin e shtate (7), ka hapesire prej 64 M2 dhe ka kete renditje: • Sallon me kuzhine; • Dhome. Apartment / Banesa Shitet banesa 4 dhomshe 114.

dq

cg

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje kati 2,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep. 37m² ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i Model Slovenia, me orintim nga veriperëndimi dhe jugu.

ha

55. Description of the listing with the tag "Banesa shitje fushë kosov" Εμφάνιση με:. Ne shitje 32,000€ - Banesa. . Ne shitje 38,000€ - Banesa.

94 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, e mobiluar, me një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo.

dm

89. Kompleksi Dardania, Fushe Kosove - Cima Construction. 550 €. Kompleksi Cima Construction, Therande.

jv

qe

Shitet , Banesa 2+1 , 📍 Fushe Kosove ID:B102 Banesa posedon: ️ Sallon me kuzhinë ️2 Dhoma gjumi ️Banjo ️Ballkon ️ Depo ️ Për informata më të hollësishme: 📞 044 276 804 📞 049 316 689 📧 [email protected] Nov 15, 2022 · ID e Shpalljes : 96320.

. .

kn

Ne objektin A dhe B 1. Nov 16, 2022 · 90 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Fletë Poseduese Shtyp.

96. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara. Si hapësira më e madhe në internet për shit.

yr

Shitet banesa ne Fushe Kosove me 60. Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 57. .

vs

mr

Na kontaktoni. . Ne shitje 750,000€ - Zyra dhe Lokale.

dl

xq

we

mw

bj

. Banesa gjithashtu. .

xk

oh

94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. 6m2, kati 5, 87. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. details posted 2 November 12:46 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 4.

rs

jq

FK89 Banesë ne shitje në Fushëkosovë. . Shitet banesa ne Fushe Kosove me 60.

jv

oj

Është i përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të. 417. Apartment / Banesa Shitet banesa 87. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. .

Mind candy

gq

tx

od

dd

re